niedziela, 1 kwietnia 2012

Psy i koty. KOTmiks

Miło mi przedstawić nowego bohatera moich KO(T)miksów, Makulę, gekona mojego brata, którego poznaliście w poście "Gadzina".

Dziś w dosyć niewdzięcznym charakterze, ale jak na debiutanta, to i tak duża i znacząca rola. Na tyle brawurowo zagrana, że z pewnością dostanie angaż w kolejnych KO(T)miksach.


Aby lepiej oglądać na ekranie, podzieliłem na dwie części.

Strona 1:


Strona 2:


8 komentarzy:

 1. Biedny gekonek :)))
  I te oczy Mefisto...

  OdpowiedzUsuń
 2. Ma się ten gekon z kotami oj ma :-)))
  Ogon mu urwą :-(
  A właściwie to jeden mu urwie ...

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj naraziła się kotkowi potencjalna skórka na pasek ;) Czekam na ciąg dalszy przygód Gadziny :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Poprostu świetne - czekam na ciąg dalszy - pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. 1. Dziękuję dziewczyny :* Cieszę się, że te KO(T)miksy się podobają, bo tak się zastanawiałem ostatnio: pomijając, że robienie ich sprawia mi frajdę, to czy ma to wogóle jakiś sens.

  2. Brat domaga się wkrzeszenia gekona, Lui Lu - roli w następnych KO(T)miksach, Mefisto - spacerów i zabaw 24h/d, a ja szklaneczki whiskey i kawałka nocy bez chrapania i miauczenia :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Rozumiem pasję tworzenia ,bo sama taką mam ;))
  Ko(t)miksy świetne :)
  Jeśli mogę coś doradzić -wolałabym żeby była jeszcze opcja rozdzielona na mniejsze kawałki ,bo takie scalone są mniej czytelne ...
  Kiedyś na blogerze można było sobie ustawić obrazek na cały ekran, a teraz on sam sobie ustawia ,pomniejsza i szlus ...-/

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy ja moge sobie udotepnic na facebooku ?:) Chciałabym żeby znajome kociary to zobaczyły bo ten odcinek szczególnie mi się podoba :))

  OdpowiedzUsuń
 8. @amyszka: To prawda, w necie sprawdzają się raczej krótkie formy, czy to obrazkowe (bo wygodniej oglądać) czy to tekstowe (bo się ludziom czytać nie chce). Może rzeczywiście ubrać to w "szorty", czyli 3 góra 4 kadrowe opowiastki, no chyba, że mnie znowu poniesie :)

  @Łapą Pisane: jasne,że możesz udostępniać :)

  OdpowiedzUsuń